Autopaleis

Autopaleis oferuje używane samochody osobowe popularnych marek. Dostępne są pojazdy w przedziale cenowym od 3.000 euro do 15.000 euro.

Lukas-Auto VOF

Lukas-Auto VOF zajmuje się sprzedażą głownie samochodów osobowych powypadkowych. W swojej ofercie posiada również powypadkowe samochody dostawcze, motocykle oraz okazyjnie inne rodzaje pojazdów, czy samochody bez uszkodzeń.

Truck Trading Vos bvba

Truck Trading Vos zajmuje się importem i eksportem oraz zakupem i sprzedażą używanych pojazdów. Firma specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży używanych samochodów ciężarowych i przyczep.

Auto's Ronny

Auto's Ronny od 1988 roku specjalizuje się w sprzedaży samochodów osobowych, dostawczych i SUV-ów we wszystkich przedziałach cenowych. Dostępne są samochody dostarczane z roczną gwarancją, kontrolą, konserwacją i czyszczeniem.

AGN BVBA

AGN BVBA zajmuje się sprzedażą pojazdów powypadkowych. W ofercie dostępne są przede wszystkim samochody osobowe, w mniejszym stopniu samochody dostawcze.

Autobedrijf Geenen BVBA

Autobedrijf Geenen zajmuje sprzedażą aut nowych i używanych, posiadając stale przynajmniej 100 samochodów używanych w magazynie. Aktualna oferta dostępna jest pod linkiem asortyment (stock).

Truckalyans bvba

Truckalyans bvba to przede wszystkim kompleksowe usługi z zakresu transportu pojazdów również dla klientów z Polski. Ponadto za pomocą serwisu internetowego mobile.de oferuje niewielki asortyment pojazdów, głównie samochody osobowe.

Kenis NV

Kenis to firma rodzinna założona w 1974 roku. Zajmuje się sprzedażą ciągników rolniczych oraz maszyn rolniczych np. samobieżnych sieczkarni, a także przyczep wykorzystywanych w transporcie.

A12 Automobile

A12 Automobile oferuje starannie wyselekcjonowane używane samochody osobowe wszystkich marek. Dostępnych jest ponad 50 pojazdów w cenie już od 2.000 euro.

Totaalgarage bvba

Totaalgarage bvba jest niewielką firmą specjalizującą się wyłącznie w sprzedaży nowych i używanych samochodów marki Citroen.

Carys N.V.

Carys od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą niedrogich, używanych pojazdów. Dostępne są przede wszystkim samochody osobowe oraz w niewielkim stopniu samochody dostawcze.

Dicar Motorhomes

Dicar Motorhomes to przede wszystkim największy dealer samochodów kempingowych w Belgii. Ponadto zajmuje się on sprzedażą samochodów dostawczych i ciężarowych, jednak ta oferta nie jest duża.

Auto’s Reniers

Autokomis zajmuje się między innymi sprzedażą używanych samochodów osobowych i dostawczych. Aktualna lista dostępnych samochodów znajduje się na stronie internetowej. Dostępne jest około 20 samochodów w cenie do 15000 euro.

LTF nv

LTF nv istnieje od 1983 roku, jednakże ciągle rozwija się i rozszerza swoją działalność. Firma jest dystrybutorem marek Mercedes i Porsche. W ofercie firmy można znaleźć nowe i używane samochody osobowe tych i innych ekskluzywnych marek.

G.A. den Otter Trucks b.v.b.a.

G.A. den Otter Trucks powstało w 1927 roku. Firma działa na rynku importu i eksportu, oferując zawsze przynajmniej 700 pojazdów w magazynie.

Autohandel Ellinore

Firma oferuje używane samochody o niskim przebiegu i sprawdzonej historii serwisowej. Koncentruje się ona na kupnie i sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych we wszystkich przedziałach cenowych, z dostępną ilością około 50 pojazdów.

Garage Nawrot BVBA

Garage Nawrot BVBA jest oficjalnym dealerem Hyundai. W jego ofercie znaleźć można nowe samochody marki Hyundai.

Personal Car Services

Firma specjalizuje się w usługach związanych z motoryzacją, w tym między innymi w transporcie i imporcie aut. Ponadto zajmuje się ona zakupem i sprzedażą młodych roczników używanych samochodów czy klasycznych aut.

Gebroeders Laeremans

Gebroeders Laeremans zajmuje się zakupem i sprzedażą oraz importem i eksportem samochodów powypadkowych. Oferuje ona po okazyjnych cenach części używane czy dobrej jakości opony.

Kiels Scooter Center

Firma zajmuje się sprzedażą skuterów zarówno nowych, jak i o niewielkim przebiegu. Posiada ona szeroką gamę modeli dla każdego budżetu. Kiels Scooter Center oferuje modele następujących marek: Vespa, Piaggio, Kymco, GTS, Piaggio MP3, Turbho.

Reklama

Kolejowa Turystyka