Carconnex N.V.

Carconnex N.V. od 1994 roku działa na rynku hurtowym specjalizując się w kupnie i sprzedaży pojazdów nowych i używanych. Samochody są sprzedawane wyłącznie handlowcom z całej Europy.

Panntrade

Panntrade działa na rynku aut używanych. Firma oferuje używane samochody osobowe i samochody dostawcze od 1-rocznych do 5-letnich. Pomaga ona również w uzyskaniu niezbędnych tablic eksportowych lub wykonuje transport samochodu do kraju przeznaczenia na lawecie.

City Cars BVBA

City Cars BVBA od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą samochodów używanych. W ofercie dostępne są starannie wyselekcjonowane samochody osobowe.

Procars M&M

Procars M&M od wielu lat zajmuje się sprzedażą używanych samochodów. W proponowanej ofercie dostępne są samochody osobowe w przedziale od 1.000 do 20.000 euro.

Automobiles Bourgeois

Automobiles Bourgeois zajmuje się sprzedażą nowych i używanych pojazdów. W dostępnym asortymencie oprócz samochodów osobowych dostępne są również mikrobusy.

LeasePlan Fleet Management

LeasePlan Fleet Management w Boortmeerbeek zajmuje się sprzedażą używanych samochodów osobowych. W swoim magazynie posiada stale dostępnych 130 - 150 pojazdów.

EXPO nv

Firma EXPO nv zajmuje się sprzedażą luksusowych, używanych samochodów osobowych. Jako duży, niezależny dealer Mercedesa w Belgii posiada w ofercie przede wszystkim modele tej marki, również Porsche czy Ferrari.

Auto’s Kris N.V.

Auto's Kris to firma istniejąca już ponad 30 lat w branży sprzedaży pojazdów używanych. Specjalizują się w sprzedaży młodych roczników aut o niskim przebiegu, a także nowych aut w atrakcyjnych cenach.

KDW Motors

KDW Motors zajmuje się sprzedażą młodszych roczników samochodów używanych, o niskim przebiegu i w dobrym stanie. Dostępne są samochody osobowe, również samochody dostawcze.

Reklama

Kolejowa Turystyka