BVBA KLOS

BVBA KLOS specjalizuje się w zakupie i sprzedaży oraz imporcie i eksporcie samochodów osobowych, również samochodów dostawczych. Dostępne są popularne marki aut w przedziale cenowym 2.000 - 4.000 euro.

Garage Boone Tom bvba

Garage Boone Tom to firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Specjalizuje się ona w marce Peugeot.

NEBIM used trucks

NEBIM specjalizuje się w sprzedaży używanych samochodów ciężarowych i dostawczych, przyczep, naczep oraz ciągników siodłowych. Ponadto firma zajmuje się eksportem pojazdów do 85 krajów na całym świecie.

Citroën Garage Engel

Garage Engels od 1948 roku specjalizuje się w marce Citroen. W salonie samochodowym firmy można znaleźć szeroką gamę nowych i używanych pojazdów.

Autobedrijf Boca

Autobedrijf Boca zajmuje się sprzedażą używanych samochodów osobowych. Swoją ofertę przedstawia za pomocą serwisu Auto Scout 24.

Jet Cars Gent

Jet Cars Gent zajmuje się sprzedażą używanych i powypadkowych samochodów osobowych, dostawczych i mikrobusów. Dostępne są pojazdy w przedziale cenowym od 1.000 do 15.000 euro.

Cammaert Trucks Waasland NV

Cammaert Trucks Waasland jest częścią firmy Cammaert Trucks, posiadającej swoje siedziby w czterech różnych lokalizacjach: Gooik, Temse, Antwerpia i Sint-Lievens-Houtem. Firma od ponad 50 lat specjalizuje się w sprzedaży, serwisie i naprawach marek IVECO Trucks i FIAT Professional.

A.B.S. Cars

A.B.S. Cars specjalizuje się w sprzedaży młodych roczników używanych samochodów osobowych. Dostępne są głównie pojazdy marki Audi, BMW, Mercedes i Volkswagen.

PGN bvba

PGN bvba zajmuje się sprzedażą używanych samochodów osobowych i dostawczych. Firma oferuje sprzedaż pojazdów poprzez platformę Auto Scout 24.

Autopunt bvba

Autopunt specjalizuje się w naprawach samochodów marki Audi, Volkswagen i Volvo. Ponadto zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości samochodów używanych.

Garage Van Lierde

Garage Van Lierde powstał 2007 roku. Posiada bogatą ofertę samochodów osobowych również dostawczych, które oferuje z gwarancją.

Verstraeten Tweedehandscentrum

Verstraeten zajmuje się sprzedażą nowych i używanych samochodów osobowych marki BMW. W ofercie pojazdów używanych dostępnych jest około 100 aut tej marki w przedziale cenowym od 15.000 euro do 100.000 euro.

Autohandel Olivier

Autohandel Olivier jest dynamiczną firmą z wieloletnim doświadczeniem oferującą pojazdy dla małych i dużych budżetów. Zajmuje się ona również importem i eksportem pojazdów.

Reklama

Kolejowa Turystyka