Westautos' Autohandel nv

Westauto's to firma rodzinna działająca od ponad 45 lat. Zajmuje się zakupem i sprzedażą samochodów używanych i powypadkowych różnych marek. Dostępne są przede wszystkim samochody osobowe oraz pojedyncze sztuki samochodów dostawczych.

Auto's Lierman

Auto's Lierman zajmuje się sprzedażą pojazdów używanych wszystkich marek. Są to zarówno samochody osobowe, dostawcze jak i pojazdy zabytkowe (oldtimers).

VANHOO Cartrading

Vanhoo działa od 1978 roku. Firma zajmuje się zakupem i sprzedażą kilkuletnich samochodów powypadkowych, zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych. Ponadto eksportuje ona auta do wszystkich krajów europy.

Autohandel Mesure

Autohandel Mesure zajmuje się sprzedażą używanych pojazdów, zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych. W przypadku pojazdów dostawczych firma specjalizuje się w marce Mercedes-Benz.

Lux-Car

Lux-Car zajmuje się głównie sprzedażą powypadkowych samochodów osobowych. Dostępne są również pojedyncze sztuki innych rodzajów pojazdów.

My Car Center BVBA

My Car Center BVBA zajmuje się sprzedażą używanych pojazdów, głównie marek VW i Audi, posiadając na stanie przynajmniej 25 samochodów. Dostępne są samochody osobowe i dostawcze.

Autohandel Bart Delaere BVBA

Firma rodzinna od ponad 50 lat specjalizująca się w zakupie i sprzedaży używanych samochodów osobowych i pojazdów dostawczych. Autokomis jest otwarty od wtorku do soboty.

Auto’s Dryepondt

Auto’s Dryepondt zajmuje się sprzedażą uszkodzonych samochodów. Pojazdy pochodzą od belgijskich firm ubezpieczeniowych.

Autobedrijf Sint-Pieter BVBA

Autobedrijf Sint-Pieter BVBA zajmuje się zakupem i sprzedażą samochodów powypadkowych.

PRO-CAR

Firma zajmuje się zakupem i sprzedażą aut powypadkowych. Dostępne są zarówno samochody osobowe, jak i samochody dostawcze.

Autohandel Quaegebeur BVBA

Od 1971 roku Autohandel Quaegebeur zajmuje się sprzedażą pojazdów uszkodzonych i powypadkowych. Oferowane pojazdy pochodzą od belgijskich towarzystw ubezpieczeniowych oraz od osób prywatnych.

Autohandel Beernaert Frederik

Autohandel Beernaert Frederik od 15 lat specjalizuje się w zakupie i sprzedaży samochodów używanych. Firma oferuje samochody osobowe w przedziale cenowym od 4.000 euro do 20.000 euro.

Depanauto NV

Depanauto od lat specjalizuje się w markach VW i Audi. Aktualna oferta dostępna jest na stronie pojazdy używane (tweedehands).

Garage Jacques Thermote

Garage Jacques Thermote jest dealerem Mazdy. Zajmuje się sprzedażą nowych i używanych pojazdów tej marki.

Auto’s Jacques bvba

Auto’s Jacques bvba posiada dużą ofertę powypadkowych samochodów osobowych i dostawczych. Dostępne są pojazdy takich marek, jak: Renault, Peugeot, Saab, Citroen, Volvo i inne.

Autobedrijf Hubert nv

Autobedrijf Hubert nv zajmuje się sprzedażą powypadkowych samochodów osobowych i dostawczych. Pojazdy są oferowane na części zamienne.

Kuurne Motors

Kuurne Motors posiada szeroki wybór wysokiej jakości używanych samochodów różnych typów i marek. Każdy pojazd przed wystawieniem na sprzedaż jest dokładnie sprawdzany.

Garage Desmet Hendrik

Garage Desmet Hendrik jest warsztatem samochodowym. Zajmuje się również sprzedażą młodych roczników używanych samochodów osobowych.

B&O Motors bvba

B&O Motors bvba zajmuje się kupnem i sprzedażą pojazdów używanych wszystkich marek. Są to zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze.

Flanders Cars Bvba

Flanders Cars Bvba specjalizuje się w sprzedaży młodych roczników używanych samochodów niemieckich. Dostępne są auta takich marek, jak: BMW, VW, Audi i Mercedes.

Reklama

Kolejowa Turystyka