RM Cars Genk

RM Cars Genk to firma rodzinna, specjalizująca się od 20 lat w serwisie i zakupie oraz sprzedaży zarówno nowych, jak i używanych pojazdów. Wszystkie oferowane używane samochody pochodzą od belgijskich właścicieli i są dostarczane razem z certyfikatem Car-Pass.

DRIESEN Automobiel NV

Driesen Automobiel NV specjalizuje się w zakupie i sprzedaży nowych oraz młodych roczników samochodów używanych wszystkich marek. W ofercie dostępnych jest około 50 pojazdów używanych w przedziale cenowym od 5.000 euro do 25.000 euro.

Menten

Menten Truck Service od lat jest znany jako profesjonalny punkt sprzedaży oraz serwisu dużych i małych pojazdów użytkowych. Firma jest oficjalnym dystrybutorem samochodów dostawczych marki Iveco i Fiat.

Opel Berckmans

Opel Berckmans działa od ponad 50 lat, posiadając swoje siedziby w Leopoldsburgu i w Lommel. Firma oferuje nowe i używane samochody osobowe i dostawcze marki Opel.

Daelemveld Cars

Daelemveld Cars zajmuje się sprzedażą używanych samochodów osobowych popularnych marek. Dostępne są pojazdy w przedziale cenowym 5.000 euro - 30.000 euro.

Reklama

Kolejowa Turystyka