RM Cars Genk

RM Cars Genk to firma rodzinna, specjalizująca się od 20 lat w serwisie i zakupie oraz sprzedaży zarówno nowych, jak i używanych pojazdów. Wszystkie oferowane używane samochody pochodzą od belgijskich właścicieli i są dostarczane razem z certyfikatem Car-Pass.

Autohandel Raf Bijnens

Autohandel Raf Bijnens działa od ponad 40 lat. Zajmuje się sprzedażą używanych samochodów osobowych.

DRIESEN Automobiel NV

Driesen Automobiel NV specjalizuje się w zakupie i sprzedaży nowych oraz młodych roczników samochodów używanych wszystkich marek. W ofercie dostępnych jest około 50 pojazdów używanych w przedziale cenowym od 5.000 euro do 25.000 euro.

PJM Cars

PJM zajmuje się demontażem samochodów oraz sprzedażą pojazdów powypadkowych, części nowych i używanych. Firma kupuje samochody z uszkodzeniami, które następnie demontuje bądź sprzedaje.

Opel Berckmans

Opel Berckmans działa od ponad 50 lat, posiadając swoje siedziby w Leopoldsburgu i w Lommel. Firma oferuje nowe i używane samochody osobowe i dostawcze marki Opel.

Geurts Car Center NV

Geurts Car Center działa na rynku od 1990 roku, specjalizując się w sprzedaży pojazdów używanych. W ofercie można znaleźć bogatą ofertę kilkuletnich samochodów osobowych i dostawczych, w tym luksusowe auta marek, takich jak: Porsche, Ferrari czy Lamborghini.

Menten

Menten Truck Service od lat jest znany jako profesjonalny punkt sprzedaży oraz serwisu dużych i małych pojazdów użytkowych. Firma jest oficjalnym dystrybutorem samochodów dostawczych marki Iveco i Fiat.

Mazda Lemmens

Mazda Lemmens zajmuje się sprzedażą nowych i używanych samochodów osobowych. Dostępne są pojazdy marki Mazda.

Daelemveld Cars

Daelemveld Cars zajmuje się sprzedażą używanych samochodów osobowych popularnych marek. Dostępne są pojazdy w przedziale cenowym 5.000 euro - 30.000 euro.

DGA CARS BVBA

DGA CARS BVBA zajmuje się zakupem i sprzedażą powypadkowych samochodów osobowych. Swoją ofertę prezentuje w serwisie mobile.de.

Garage Lijnen K&J BVBA

Lijnen NV jest autoryzowanym dealerem samochodów osobowych i dostawczych marki Ford. Dostępne są pojazdy nowe i używane.

ADP BVBA

ADP BVBA zajmuje się sprzedażą powypadkowych samochodów osobowych. Swoją ofertę prezentuje w serwisie mobile.de.

ATL Cars

ATL Cars oferuje pojazdy od pierwszego właściciela po bardzo konkurencyjnych cenach. W asortymencie dostępne są samochody dostawcze, ciężarowe i osobowe.

Elro Trucks Belgium nv

Elro Trucks Belgium specjalizuje się w zakupie i sprzedaży używanych ciągników siodłowych, samochodów ciężarowych, samochodów dostawczych i maszyn. Oferuje marki, takie jak: Scania, MAN, DAF, Volvo, Mercedes i inne.

Garage De Baets

Garage De Baets jest oficjalnym dealerem marek Suzuki i SsangYong. W swojej ofercie zawsze posiada wybór samochodów nowych i używanych po atrakcyjnych cenach.

CIB automotive

CIB automotive zajmuje się sprzedażą używanych samochodów osobowych oraz tzw. oldtimerów. Dostępne auta są w bardzo szerokim przedziale cenowym od 1.000 euro do 1000.000 euro. W bardzo różnorodnym asortymencie znajduje się kilkaset pojazdów.

Reklama

Kolejowa Turystyka